درباره ما

با دلهام تابش بیشتر آشنا شوید

شرکت دلهام تابش از بدو تاسیس، تحقیق در بازار را با هدف شناخت مجموعه نیازهاى روز در ساختمان هاى مسکونى ، هتلى و ادارى ، سرلوحه کار خود قرار داده است. امروز این شرکت یکى از بزرگترین تامین کنندگان محصولات متنوع اتوماسیون خانگى در ایران است. محصولات شرکت از معتبرترین سازندگان اروپایى به طور مستقیم از طریق نمایندگى رسمى تامین مى گردد.

درباره ما software 19

پشتیبانی فنی

به لحاظ تکنیکى و به روز بودن کالا هاى این مجموعه، مشتریان شرکت دلهام تابش ، نیاز به دریافت اطلاعات فنى محصولات دارند. تیم پشتیبانى فنى ما متشکل از مهندسین پر کار، علاقمند و متعهد به اهداف شرکت هستند. آنها با انتشار اخبار و طراحى سمینارهاى مختلف، مشتریان شرکت را از نظر اطلاعات به روز نگه مى دارند.

درباره ما software 19

مشاوره و طراحى پروژه

سرمایه ما تخصص حرفه اى ما است و حاصل آن جلب رضایت و ایجاد اعتماد بالاى مشتریان شرکت مى باشد. تیمهاى فنى شرکت پس از شناسائى کامل نیازهاى پروژه،با بهره گیرى از تجربه، تخصص و ابداع روش هاى نو در ترکیب منطقى سیستم ها با ویژگى سهولت کاربرى توانسته اند میزان مطلوبیت بهره بردارى از سیستم خانه هوشمند را به حداکثر برسانند. ما بر اساس نیاز مشتریان و سقف بودجه در نظر گرفته شده براى پروژه ها، طرح هاى کارآمد و مطمئنى را ارائه مى کنیم و عملکرد سیستماتیک آن را براى مشتریان شرکت تضمین مى نماییم.

درباره ما software 20

استراتژی شرکت

وارد کردن محصولات و دانش فنى از کمپانى هاى صاحب تکنولوژى، حمایت و پشتیبانى از مشتریان نهایى براى تضمین سرمایه گذارى آنها در خرید و بهره بردارى کامل و دراز مدت از محصولات شرکت به واسطه آموزش مرتب کارشناسان نصب و ایجاد سیستم قیمت گذارى و سیاست هاى با ثبات فروش. سازماندهى سیستماتیک دلهام تابش با نگرش ویژه به نحوه خدمات دهى روز دنیا براى ارائه سرویس بهتر به مشتریان در کلاس جهانى ایجاد شده و حاصل آن کسب اعتبارى بوده است که بر مبناى کیفیت بالاى محصولات و خدمات در طى سالها تلاش بدون وقفه به دست آورده است.

درباره ما software 18

استراتژى مصرف انرژى

شرکت دلهام تابش جزء انگشت شمار شرکت هایى در ایران مى باشد که داراى دانش فنى ارائه و تنظیم طرح هاى استراتژیک در زمینه کاهش مصرف انرژى مى باشد.

اعضای تیم

مشتری

محصولات

سال در کسب و کار

ما شروع کردیم چون شما لایق بهترین ها هستید

انجمن بین المللى KNX طراحى و اجراى سیستم خانه هوشمند فرشته پالاس توسط شرکت دلهام تابش را به عنوان یکى از 5 پروژه برتر در قاره آسیا در سال 2016 انتخاب کرده است.

 

با گویس ایتالیا بیشتر آشنا شوید

نوآوری

شرکت گویس در سال 1970 تاسیس شده و از پیشگامان استفاده از فناورى پلیمر است. این شرکت به عنوان یک مبتکر و بدعت گذار قدرتمند در 40سال اخیر در صنعت برق متمایز بوده است. تولید محصولاتى با استانداردهاى با کیفیت بالا را مى توان به عنوان پاداشى دانست که شرکت گویس به دلیل تمرکز بر روى نوآورى به دست آورده است. از سال 2000 تا کنون محتواى کاتالوگ محصولات، رشدى 300درصدى داشته است و 400 شریک تجارى در آن عضو شده اند. واحد پژوهش و توسعه با بیش از 180کارمند و 20 تکنیسن آزمایشگاه، هر محصولى را با هدف حفظ بالاترین کیفیت، تولید مى کند. این مأموریت روزانه توسط IMQ) انستیتو ایتالیایى براى نشان کیفیت) نیز، تصدیق شده است، که این امر، پیروى محصولات و فرایندهاى شرکت از استانداردهاى بین المللى را تضمین مى کند. این موسسه گواهىSMT (تست کارخانه / تولید کننده نظارت شده) رابه لابراتوارهاى گویس اعطاء نموده است.

پیشرفت<br />

گویس با شعار «توسعه ، یکى از دروازه هاى ثابت مدیریت» فرایند کارى خود را آغاز نمود و با پیاده سازى 2 اصل پیشرفت و ابداع، همواره سعى نموده دامنه وسیعى از انتخاب را بر اساس سلایق افراد در اختیار علاقمندان قرار دهد. این تعهد در سایه پیشرفت و تجربه باعث شد تا بتواند خانواده وسیعى در 5 زیر شاخه الکتریکى و الکترونیکى را گسترش داده و میزان تولیدات محصولات را به 20000 مورد افزایش و 500 مورد را به صورت اختراع و نوآورى به ثبت برساند.

گروه گویس

امروزه، گویس یک گروه بین المللى با تقریبا 1600 مهندس در80 کشور دنیاست که داراى هفت سایت تولیدى ( 4سایت در ایتالیا و همچنین آلمان، پرتغال و فرانسه هرکدام یک سایت)، ده شرکت خدماتى و پشتیبانى (آلمان، فرانسه، انگلستان، اسپانیا، ترکیه، روسیه، رومانى، شیلى، دبى و چین ) و یک مرکز پشتیبانى فنى در ایتالیا مى باشد.

آموزش

آموزش مدوام منابع انسانى همیشه یک عامل استراتژیک براى این کمپانى بوده است. آموزش رسمى و سازمانى گویس با هدف انتقال و به اشتراك گذارى تکنولوژى هاى جدید و همچنین در اختیار گذاشتن دانش متخصصان فنى این شرکت براى همه اعضاى گروه گویس الزامى است.

درباره ما software 33 min

تائیدیه های جهانی کمپانی گویس

درباره ما GEWISS PT ISO9001 2 scaled
درباره ما GEWISS ES ISO9001 2 scaled
درباره ما GEWISS SpA OHSAS18001 11 scaled
درباره ما GEWISS UK ISO9001 1
درباره ما GEWISS DE EN ISO9001 1

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید

سوالی ذهن شما را مشغول کرده ؟

در مورد محصولات سوالی دارید ؟

ما اینجاییم تا شما را همراهی کنیم !